ພົບນ້ອງໆ! ໄປຫາແຂມປ່າມາຂາຍເພື່ອຮຽນ
ນ້ອງໆໄປຫາແຂມປ່າເພື່ອຂາຍ ມື້ໃດໄດ້ກໍ່ໄດ້ແຕ່ 2000 ກີບ,
ຖ້ານ້ຳຫນັກບໍ່ໄດ້ມື້ຫນ້າກໍ່ພາກັນໄປຫາມາຕື່ມ

_

ທັງຫມົດເພື່ອຫາເງິນໄປໂຮງຮຽນ ເພື່ອຊື້ເຂົ້າຫນົມກິນຄືແບບຫມູ່

_

_

ເບິ່ງຄຣິບ
ທີ່ມາ:

ພົບນ້ອງໆ! ໄປຫາແຂມປ່າມາຂາຍເພື່ອຮຽນ
ນ້ອງໆໄປຫາແຂມປ່າເພື່ອຂາຍ ມື້ໃດໄດ້ກໍ່ໄດ້ແຕ່ 2000 ກີບ,
ຖ້ານ້ຳຫນັກບໍ່ໄດ້ມື້ຫນ້າກໍ່ພາກັນໄປຫາມາຕື່ມ
_
ທັງຫມົດເພື່ອຫາເງິນໄປໂຮງຮຽນ ເພື່ອຊື້ເຂົ້າຫນົມກິນຄືແບບຫມູ່
_
_
ເບິ່ງຄຣິບ
ທີ່ມາ: